• Program


    Bogyó és Babóca
    7

    Bogyó és Babóca

    A színpadi mű Bartos Erika Bogyó és Babóca meséi alapján készült.

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Utolsó előadás dátuma: 2024. március 16. szombat, 10:00

    Bartos Erika azonos című meséje alapján írta Blaskó Borbála: Bogyó és Babóca

    Bogyó, Babóca és igaz barátaik szívmelengető kalandjai a természet lágy ölén, napraforgóültetéssel kezdődnek. Megvizsgálják, hogy egy picike magból hogyan lesz először csíra, aztán hajtás, végül bimbózó virág és termés. De vajon a teljes pompájában tündöklő napraforgóvirág magjait hogyan lehet felhasználni? Bogyó és Baltazár Babóca kis házikójának konyhájában tárják fel a titkot, ahol közösen készítenek el egy felséges, ünnepi süteményt a kis barátok legnagyobb örömére.

    A népszerű, valószínűleg minden kisgyermek által ismert és szeretett mese ezúttal színházi előadásként örvendezteti meg a kicsiket, élőzenével, tánccal, közös énekléssel. Szülő és gyermek, felnőtt és pöttöm egyformán részese lehet a vidám hangulatú együttlétnek, mely így igazi közösségi élménnyé válik.

    Szereplők
    Babóca, a katicalány....................... Kiss Eszter Júlia
    Bogyó, a csigafiú............................ Kovács Balázs
    Baltazár, a méhecske..................... Hajdú-Sobor Csaba m.v.
    Ugri, a szöcskelány........................ Szabó Nikolett
    Pihe, a pillangó............................... Potonyecz Fanni

     
    Alkotók
    Díszlettervező: Szvatek Péter
    Jelmeztervező: Kárpáti Enikő
    Rendezőasszisztens, súgó: Hugyecz Vivien
    Rendező: Blaskó Borbála

    Ajánlatunk


    Manga – Hokuszai – Manga Kortárs japán mangák szemszögéből a Hokuszai Manga 2026. ápr. 24. - 2026. aug. 16 A kiállítás a kortárs japán mangák (képregények) perspektívájából közelít Kacusika Hokuszai (1760–1849) ukijo-e mester Hokuszai Manga című, több ezer rajzból álló, rendkívüli hatású rajzgyűjteményéhez. A tárlat nem azt kívánja igazolni, hogy Hokuszai a mai értelemben vett manga „feltalálója” lett volna, hanem azt vizsgálja, miként alakult és változott a „manga” fogalma, használata és jelentése az elmúlt kétszáz év során.

    2026. június 5-én Alvaro Soler elhozza Budapestre, a Barba Negrába a latin életérzést és legszemélyesebb vallomásait. Az „EL CAMINO” album dalaival az énekes kitárja lelkét: ez a koncert egy érzelmi hullámvasút lesz, tele fülbemászó dallamokkal, reménnyel és azzal a semmihez sem fogható pozitív energiával, ami Soler minden mozdulatából árad.

    A bor filozófiája nemcsak a bor és az élet lényegét ötvözi, hanem egy elmélyült utazásra hív, amely segít megtalálni a mindennapok rohanásában elfeledett lelki ínyencségeket.

    Ajánló


    Az Elvált Nők Klubja - a kultfilmhez hasonlóan- egy fergeteges musical három nő történetéről, akik kénytelenek újra felépíteni saját életüket.

    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016