• Program


    Aktuális előadások



    Tokaj-hegyaljai Szüreti Napok

    ByeAlex és a Slepp

    2025. október 4. (szombat), 20.30 – Tokaj Fesztiválkatlan

     

    A ByeAlex és a Slepp 2025. október 4-én, a Tokaj-hegyaljai Szüreti Napok keretében, a Tokaj Fesztiválkatlanban lép fel.

    Alex és zenekara (Márta Alex, Schnellbach Dávid, Fekete Balázs, Tóth G. Zoltán, Poór András) 2024-ben telt házzal vették be a Budapest Arénát, miután a legtöbb fesztivál nagyszínpadát már meghódították és többször is megtöltötték a Budapest Parkot.

    Már legfrissebb megjelenéseikkel is több milliós nézettségeknél járnak, a különleges hangulatú Csokko, a szépen szomorú Vajon (Hogy halok meg?), az Alex hitvallását hűen tükröző Valamiben és a Széltoló is egyből megtalálta a közönséget.

    A zenekar nevéhez számos sláger fűződik: a Manuellel közös Rossz esték, a 2020-as Rehab nagylemez dalai, az Így hagysz el, a Merülök és az Emlékszem (vagy...), a máig közönségkedvenc Még mindig, amely 2015-ben, a ByeAlex és a Slepp megalakulásának évében jelent meg. A koncerteken továbbra is nagy sikerrel játsszák az olyan ByeAlex-klasszikusokat is, mint a Fekete vagy Az én rózsám. Az önmagához hű, töretlenül népszerű zenekar tavasszal újra útnak indul, hogy az ország számos pontján adjanak koncertet, így 2025. október 4-én, a Tokaj Fesztiválkatlan nagyszínpadán láthatja őket a közönség.

    Ajánló


    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016