• Program


    Current events



    Fejben dől el

    Kőhalmi Zoltán önálló estje Kiskunhalason.

    Ettek-e pizzát a ‘80-as években Szentesen? Mi kell ahhoz, hogy beléphessünk egy motoros bandába? Ki fedezte fel Csepelt? Hogyan udvarolnak a trafikosok? Miért csak férfiaknak vannak hobbijai? Miért csak nők járnak zumbázni?

    Kőhalmi Zoltán az emberélet útjának felén – de túl három németjuhásznyi életen – új önálló estjében a fenti kérdések mellett arra is megpróbál választ adni, hogyan békélhetünk meg a világgal, amiben a Bartók Rádión kívül minden változik.


    Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:

    Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK

    Suggestions


    Bizonyára ismeritek az indián hercegnő és John kapitány szerelmének történetét. De azt vajon tudtátok-e, hogy Pocahontas valóban létezett?

    Arisztokratikus környezetben, Barnier szappangyáros villájában játszódik a humoros történet, félreértésekkel, szerelmi háromszögekkel, eltitkolt gyermekekkel, táskák elcserélésével fűszerezve.




    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016