Gyermekjátékok
A Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház és a Bozsik Yvette Társulat koprodukciója. A reneszánsz azért volt jó, mert a reneszánszban mindig sütött a nap. És ha nem sütött, akkor a festők olyan képeket festettek, mintha mégis sütne.
| © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016 |