• Program


    György-Rózsa Sándor zenés estje

    György-Rózsa Sándor zenés estje

    György-Rózsa Sándor zenés estje
    Veronától Párizsig
    Vendég: Széles Flóra
     több

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Utolsó előadás dátuma: 2023. november 30. csütörtök, 19:00

    György-Rózsa Sándor a Budapesti Operettszínház énekese a legutóbbi operett estje után egy másik arcát szeretné bemutatni. Veronától Párizsig utazhatunk vele a musical szerepei segítségével. Veronát a Rómeó és Júlia című musical ismert dallamaival, míg Párizst a Monte Cristo Grófja című darab melódiái segítségével látogatjuk meg. Amennyiben kíváncsi az utazás köztes állomásaira, tartson velünk.
    Kísérője is akad, Széles Flóra személyében, aki szintén a Budapesti Operettszínház énekese.

    Ajánlatunk


    A világon először a Madách Színház kapta meg a jogot, hogy non-replica változatban állítsa színpadra a Mamma Mia! musicalt. A bemutató 2014 augusztusában a Szegedi Szabadtéri Játékokon, szeptemberben pedig a Madách Színházban volt.

    Varázslatos, szenvedélyes éjszaka – a Vámpírok bálja lenyűgöző látványvilággal, felejthetetlen dallamokkal rabul ejt és örök élményt nyújt.

    A Hagyományok Háza állandó táncház-sorozatának a Hagyományok Háza Átriuma ad otthont, minden szombaton 21 óra és hajnal 2 között. Szombat esténként itt a helyed a Hagyományok Háza táncházában, tanuld és járd velünk a táncot!

    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016