• Program


    Leander Szimfonik
    6

    Leander Szimfonik

    A Leander Szimfonik teltházas év végi BOK csarnok koncertje után egy exclusive színházi koncert élménnyel készül az ország egyik legnagyobb presztízzsel bíró előadóhelyszínén, az Erkel Színházban. Köteles Leander legismertebb szerzeményeinek Pejtsik Péter által készített nagyzenekari átiratait a Savaria Szimfonikus Zenekar közreműködésével hallhatjuk majd.

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Utolsó előadás dátuma: 2023. május 13. szombat, 20:00

    Leander Szimfonik
    Kapunyitás: 19:00

    Vezényel: Pejtsik Péter

    Különleges vendég Suha Tamás (hegedű) és Tálas Áron (zongora) lesz.

    A különleges koncert Leander régi rajongóinak is tartogat izgalmakat, hiszen az újonnan hangszerelt dalok ismét felcsendülnek majd, és egy új átirat is bemutatásra kerül az est folyamán.

    A Leander Szimfonik története:
    A Leander Rising, a Leander Kills és az Amigod zenekarokból is ismert, többszörös platinalemezes, Fonogram- és Petőfi Zenei díjas, 2022-ben az Év Férfiénekesének választott Köteles Leander harmincharmadik születésnapján – 2018. március 15-én – különleges ünnepi koncertet adott, ahol legfontosabb dalainak Pejtsik Péter által készített átiratait adta elő nagyzenekari kísérettel. Azon a koncerten a nemzeti ünnep tiszteletére elénekelte a Hazám, hazám című áriát, és a koncert végén a Himnuszt. A nagysikerű bemutató után Budapesten minden évben színpadra állt a Leander Szimfonik produkció újabb és újabb dalokkal kiegészítve a repertoárt, az egyre nagyobb helyszíneken is mindig elővét teltházas előadásokat produkálva. A nagy érdeklődésre való tekintettel a Leander Szimfonik hallható volt már több vidéki előadóhelyszínen is.

    Ajánlatunk


    A teltházas MVM Dome-ban bemutatott jubileumi „Kökény 50” koncert mérföldkő volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor közös pályáján. Az országos koncertsorozat elsöprő sikere után most egy új fejezet folytatódik: az „Újra látlak…” turné kiemelt állomása 2026. június 6-án a Tokaj Fesztiválkatlanban érkezik meg a közönséghez.

    Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak

    A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:

    Ajánló


    musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc

    A színpadon négy díva, négy csodálatos nő, akik mesterei a humornak és varázslatosan énekelnek…

    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016