Vajon miben különbözik egy a rendszerváltás alatt érettségit tevő fiatal tapasztalata, azokétól, akik békeidőben ballagnak végig iskolájuk folyosóin. Török Ferenc kultikus és mind a mai napig frissítően üde filmje szerint semmiben. Kormányzatok jöhetnek és mehetnek, a fullasztó keleti levegőt nyugati szél válthatja fel, a fiatalság azonban megdönthetetlen.
A világsiker most Budapestre érkezik!
Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.