• Program


    PR-Evolution - Élet-színek
    11

    PR-Evolution - Élet-színek

    Előadásunk igazi csemegének tekinthető, három rövidebb részből áll szünet nélkül, három alkotó művét láthatja benne a nagyérdemű. Különféle stílusok jelennek meg a színpadon, sokszínű világ tárul elénk. És mégis a hatás együtt még erősebb. Különböző képekbe, világokba, mozgás rendszerekbe kerülünk bele, egyikből lépünk át a másikba, mindegyik különálló egység, mindegyik más és mégis hasonló, a tánc szépségén, élvezetén át szólal meg a nyelvezetük. Az előadásban szembetűnik a másság és ugyanannyira a hasonlóság, támogatják és erősítik egymást, és az összekötő: a nyelven túli nyelv a tánc.

    Aktuális előadások



    Három koreográfus munkáját mutatjuk be az estben: elsőként Nemes Zsófia (a társulat vezetője), Radoslav Piovarci (aki Szlovákiában dolgozik) és az utolsó rész Walter Matteini munkája (aki Pisában az ImPerfect Dance Company vezetője és koreográfusa).

    Töredék

    Mai világunk egy töredékét ragadjuk meg az egészből, mint egy szeletét a nagy tortának, de a rész, magában hordja az egész jellegzetességeit.
    Megjelenik az egyén és a csoport törékeny viszonya, a kapcsolatok átláthatatlan szövevénye, amiből érzelmeink táplálkoznak. A rejtett konfliktusok és feszültségek körénk rajzolják a teret, és a lét színeit.
    Táncművészek: Emanuela Santonocito, Somogyi Zita, Győrfi Erik, Manuel Lardo
    Jelmez: Nemes Nóra
    Koreográfus: Nemes Zsófia

    Free mind travelers
    “Melyik az a pillanat, ami lenyugtatja az elmét, ahhoz, hogy lássuk az utazás minden lehetséges útját? Látom a választási lehetőséget, de nem tudok mozdulni. Mindenütt ez a gépezet okoz kaotikus érzéseket. De nem vagyok egyedül, együtt vagyunk. Ezen a helyen szabadok vagyunk, utazhatunk. Meddig tart ez? A valóságban? Nincs ötletem.”
    Táncművészek: Emanuela Santonocito, Somogyi Zita, Győrfi Erik, Manuel Lardo
    Jelmez: Nemes Nóra
    Koreográfus: Radoslav Piovarci

    Il Libro dei Ricordi
    Emlékeinkben mennyi-mennyi elfelejtett kép, történet él, ami megtörtént, vagy meg sem történt, mégis élőn meghatározza napjainkat. Emlékeink a ma által vezéreltek. Mi történik, ha megtaláljuk ezt a könyvet, amit senki sem írt le, de mégis mi írtunk a fantáziánkkal és rólunk szól.
    Táncművészek: Emanuela Santonocito, Somogyi Zita, Győrfi Erik, Manuel Lardo
    Jelmez: Nemes Nóra
    Koreográfus: Walter Matteini

    Ajánló


    A Michael Flatley által létrehozott Lord of the Dance 30 éves jubileumát ünnepli 2026-ban!

    Egy amerikai kisvárosban élő egyetemista társaság minden hétvégén vacsorát ad, ahol egy-egy meghívott vendéggel vitaestet tartanak a világ megjavításának lehetőségeiről.…

    DAVID GREIG:: PRUDENCIA HART KÜLÖNÖS KIVETKEZÉSE FORDÍTOTTA: ZÁVADA PÉTER

    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016