• Program


    Aktuális előadások



    Mi vagyunk a Szilvuplé! 2025 nyarán, a Bánkitóra összeállt formáció vagyunk. A fesztiválon főként feldolgozásokat játszottunk, LGT-től kezdve az Első emeletig mindent. A rengeteg pozitív visszajelzés után úgy döntöttünk, hogy komolyabb szinten folytatjuk a közös zenélést. Saját dalokat kezdtünk írni, próbáltunk hétről hétre és egyre jobban megismertük egymást. Lett végül egy bő repertoárunk, amit nagy kíváncsisággal és várakozással bemutattunk a  2026-os Budapesti Színházak Éjszakáján a közönségnek. Óriási siker volt , így folytatjuk.

    A zene, amit játszunk az alternatív rock, az art rock, a modern retro és a pop mezsgyéjén értelmezendő.
    Várunk mindenkit szeretettel.
    Bulizzunk együtt a 6SZÍNben!

    A zenekar tagjai: Ének: Kádár Kinga Billentyűk: Kardos Tibor Dob: Nedbál Ervin Gábriel  Gitár: Molnár András Basszusgitár: Vigh Sólyom

    Ajánló


    A Kossuth-, Liszt Ferenc- és Primissima díjas Kovács Kati jubileumi koncertturnéra indul zenekarával abból az alkalomból, hogy idén 60 éve…

    A nyár a slágerekről is szól, ez az est pedig ebből a szempontból valódi best of válogatás. A zeneszerzők legkedveltebb…

    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016