• program


    Válogatáskazi - avagy - szomjas fiúk tolják a kakaót

    Válogatáskazi - avagy - szomjas fiúk tolják a kakaót

    Papás-mamás a csendespihenő alatt, üvegezés a házibuliban, sátortábor, szégyenkezés az áltisiben, szerelem-szex-gyengédség rovat, félbemaradt Kacsamesék, első menstruáció, első csók, első petting, menő és ciki srácok, meg örök szerelmek.
    Megvan?

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Last event date: Mandag, 30. Oktober 2023 19:30

    Válogatáskazi – avagy - szomjas fiúk tolják a kakaót 16+
    (Az E-Mancik Színházi Manufaktúra előadása)

    Papás-mamás a csendespihenő alatt, üvegezés a házibuliban, sátortábor, szégyenkezés az áltisiben, szerelem-szex-gyengédség rovat, félbemaradt Kacsamesék, első menstruáció, első csók, első petting, menő és ciki srácok, meg örök szerelmek.
    Megvan?

    A „Szomjas férfiak sört isznak helyettem” alkotócsapata újra tükörbe néz. Most gyerekkori naplóik, levelezéseik, verseik, és felnőttként megfogalmazott reflexióik segítségével keresik a választ arra, hogy kik voltunk, vagyunk, és hogyan lettünk azok, akik.

    A háttér a nyolcvanas-kilencvenes évek Magyarországa, de hát kinek mi. A lényeg úgyis az, hogy hogyan lettünk a világot tökéletesen értő kislányokból fogalmatlan kamaszok, majd eltévedt felnőttek.
    Az előadást 16 éven felülieknek ajánljuk.

    Írták: Dobra Mária, Máthé Zsolt Sárközi-Nagy Ilona, Szirmai Melinda, Tarr Judit
    Zene és zongorakíséret: Nyitrai László
    Előadják: Dobra Mária, Sárközi-Nagy Ilona, Szirmai Melinda, Tarr Judit
    Rendező: Máthé Zsolt

    Az előadást 16 éven felülieknek ajánljuk!
    Az előadás hossza: kb. 80 perc

    Aktuelt


    Győri Balett: A halál és a lányka beavató táncszínházi előadás Dr. Farkas Levente Andrással Koreográfus: Szőllősi Krisztina

    triller két részben

    PÅ PLAKATEN


    12 feledhetetlen este két nyáron át, 48 ezer önfeledten kacagó néző – és még koránt sincs vége! Minden idők egyik…

    Gaetano Donizetti STUART MÁRIA Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

    Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
    tilbageværende tid
    00:00

    enhed(er) i kurven

    total:


    Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016