A VerShaker versmegfejtő beszélgetéseiben neves színművészeink mondják el legkedvesebb verseiket, és abból kiindulva kérdezi őket Zoltán Áron, a Vígszínház Junior Príma Díjas színésze. A vers hatására a meghívott vendég emlékei, érzései leplezetlenül nyílnak meg előttünk. Különös erejű, megismételhetetlen élmény – miközben fontos ismeretekkel gazdagítja a közönséget a költészet világáról.
Læs mere
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
A VerShaker versmegfejtő beszélgetéseiben neves színművészeink mondják el legkedvesebb verseiket, és abból kiindulva kérdezi őket Zoltán Áron, a Vígszínház Junior Príma Díjas színésze. A vers hatására a meghívott vendég emlékei, érzései leplezetlenül nyílnak meg előttünk. Különös erejű, megismételhetetlen élmény – miközben fontos ismeretekkel gazdagítja a közönséget a költészet világáról. Ezúttal a Pinceszínházban Jordán Tamás lesz a VerShaker vendége.
Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.
Budavári Palotakoncert 2025 – Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország
Idén 11. alkalommal, augusztus 1-én és 2-án ismét megrendezésre kerül a Budavári Palotakoncert! A Budai Vár Oroszlános udvarának festői környezetében felcsendülnek a hazai és az egyetemes operettirodalom legnépszerűbb dallamai, legendás zeneszerzőink romantikus duettjei, varázslatos együttesei és vérpezsdítő táncai!