2011. november 12-én szombaton 19 órakor Vodku-koncert a Radnóti Színházban.
A klezmer, jazz és progresszív zenei irányzatok stílusjegyeivel kevert közép-kelet-európai népzenét játszó Vodku zenekar visszatérő vendége a Radnóti Színháznak.
Az együttes immár hetedik alkalommal várja saját és a színház rajongóit a Radnóti Színházba, ahol egy színészekkel közös produkciót láthat majd a közönség.
Egy olyan koncertet, ahol a zenekar dalait éneklik a színészek, a színészek dalait játssza a zenekar. Ezen az estén bátor színészek hangszert ragadnak, merész zenészek szerepelni kezdenek. A színész zenészt játszik, a zenész színészt játszik, darabdalok, daldarabok csaknem három órán keresztül.
A zenekar tagjai:
Bata István – gitár, ének; Bede Sarolta – ének, furulya, harmonika; Nedeczky Júlia – klarinét, szaxofon, ének; Szabó Árpád – hegedű, ének; Takács Szabolcs – basszusgitár, bőgő;
Bakos Csaba – ütőhangszerek.
Napfényben fürdő görög sziget. Mindent körbeölelő csillogó türkiz tenger. Hangulatos tavernák, ínycsiklandó étkek, mavrodaphne… Egyszerűen idilli - tökéletes felkeresni, ott időzni, visszatérni – s persze élni. Donna Sheridan, a független, céltudatos asszony ezt a nem mindennapi környezetet választotta otthonául, és itt született húsz évvel ezelőtt Sophie is, a lánya. Sophie, aki édesanyja szemléletétől eltérően mindig is szenvedélyes szerelemről, hatalmas fehér esküvőről álmodott, elvágyik e csodálatos mediterrán szigetről. A nagy utazást azonban nem egyedül, hanem választottja, Sky oldalán tervezi elkezdeni. Házasságkötésüket mindössze egy apróság árnyékolja be: Sophie szeretné, ha édesapja vezetné oltárhoz, akit azonban nem ismer...