• Program


    24/25 A bolond lány
    7

    24/25 A bolond lány

    Márciusban is nyomozzunk együtt a bolond lánnyal és Sevigné vizsgálóbíróval!

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Utolsó előadás dátuma: 2025. május 28. szerda, 19:00

    Mint a darab műfaji megjelöléséből is rögtön kiderül: egy krimiről van szó, hátborzongató gyilkosságról, ami egy milliomos házában történt. A bűnügyet felderíteni kívánó vizsgálóbíró Camille Sevigné fiatal pályakezdő, tapasztalatlan és kellő rutin nélkül lát munkához. Viszont nagy az ambíciója, szeretne feljebb lépni a hivatali ranglétrán. A címszereplő bolond lányról azonban kiderül, hogy nem visel bugyit és féktelenül jókedvű, valamint zavarba ejtően szókimondó, nem könnyíti meg a vizsgálóbíró dolgát.

    A darab - mindenütt nagy sikert aratva - bejárta a világ különböző országainak színpadjait.

    Redező: Szabó P. Szilveszter

    Ajánlatunk


    A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.

    Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!

    A világsztár Travis Scott 2026. május 30-án egy exkluzív afterparty házigazdájaként érkezik Budapestre, a Barba Negrába. A Rozante Party egy különleges egész estés élménynek ígérkezik, ahol a nemzetközi rap élet egyik legmeghatározóbb alakjának energiája találkozik Budapest pezsgő éjszakai hangulatával. A kapunyitás 17:00 órakor kezdődik. Az eseményen Travis Scott mellett fellép Beton Hofi és Pogány Induló, a hangulatot pedig Niki Belucci, Binhky és Artheon fokozzák tovább. Egy este, ahol a zene, a látvány és a klubélmény összeér, igazi late night, high energy atmoszférával.

    Ajánló


    musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc

    Zenés válóok két részben – magyar slágerekkel a ’60-as évektől napjainkig

    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016