• Program


    Az elátkozott királylány

    Az elátkozott királylány

    Nagyszerű humor, kiváló dallamok, és egy pörgős történet az új magyar musicalben, mely az egész család számára kiváló kikapcsolódást nyújt.
     more

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Last event date: Sunday, October 29 2023 7:00PM

    AZ ELÁTKOZOTT KIRÁLYLÁNY (családi musical ősbemutató)
    írta: VIZELI CSABA
    zene: MEDVECZKY SZABOLCS, PÉCSVÁRADI ZOLTÁN

    LILI, királylány.......................................... TAR GABRIELLA
    ELZA KIRÁLYNŐ..................................... KUCZMANN ÁGNES
    LAJOS KIRÁLY......................................... KRNCAN MILÁN
    EKHÓ, a nagyothalló főpohárnok ............ FARAGÓ ANDRÁS
    MAMMA, Elza királynő anyja.................... XANTUS BARBARA
    MÁGUSKA, varázslótanonc, rapper.......... BUDAI MÁRTON ZOLTÁN / ONDRIK JÁNOS
    AKARNOK, Akarat király fia, kérő............. MÉSZÁROS TAMÁS
    BLANKA, udvarhölgy ................................TÓTH DOROTTYA
    ELENA, ÁgusMágus barátnője................. CSIZMADIA EDINA

    zenei vezető: PÉCSVÁRADI ZOLTÁN
    díszlet: ÁRVA NÓRA
    berendezés: SZARVASSY CSABA ZSOLT
    jelmez: MÁSIKNÉ VIZELI ANITA
    ügyelő: KORMÁNYOSI MIKLÓS
    Koreográfus: SÁNDOR DÁVID
    Rendező. VIZELI CSABA

    Volt egy királylány, Lili, akit a szülei feleségül akarnak adni Akarnok herceghez. De a cserfes tinilánynak esze ágában sincs házasodni, inkább el sem megy az eljegyzésére. Kiváltva ezzel apja és anyja, vagyis a király és a királynő rosszallását. A szülők még az udvari mágust is segítségül hívják, de csak az Óperencián túlról visszatérő, modern gyermeke Máguska van a palotában. A bonyodalmak közepette a királynő édesanyja is megjelenik, s szépen lassan kiderül, hogy a gyermekek igenis hasonlítanak a szüleikre. Máguska ötlete, hogy megtréfálják a hisztiző, és a szüleit nem kívánó királylány megleckéztetése, melynek köszönhetően a fiatalok egymásba szeretnek és minden jóra fordul. Nagyszerű humor, kiváló dallamok, és egy pörgős történet az új magyar musicalben, mely az egész család számára kiváló kikapcsolódást nyújt.

    Our offer


    Gaetano Donizetti MARIA STUARDA Opera in three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

    Amilyen lebilincselő olvasmány Agatha Christie regénye, éppolyan élvezetes a friss színpadi változat, amelyet a Kecskeméti Nemzeti Színház mutat be először magyarul.

    Suggestions


    Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha…

    Miért álmodunk? Mire valók az álmok? Miért vannak a rossz álmok? Ebben a fordulatos, magával

    Vezényel: Dinyés Soma, Szűcs Magdaléna, Vargáné Körber Katalin Közreműködik a Magyar Rádió Gyermekkórusának Palánták kórusa és Ifjúsági Vegyeskar

    Warning! The basket time limit is about to expire!
    estimated time left:
    00:00

    item(s) in basket

    total:


    Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016