• Program


    Aktuális előadások



    Bepasiztunk – „Válás Rock and Roll” két felvonásban

    (2 × 60 perc)

    Három különböző élethelyzet
    Három különböző karakter
    Három különböző válás...

    És egy közös elhatározás: ideje újra játékba lépni.

    A Bepasiztunk három elszánt, szókimondó és életigenlő nő története, akik a csalódások után sem mondanak le a szerelemről. Randik, félreértések, nagy felismerések és még nagyobb nevetések közepette merül fel a kérdés: vajon tényleg létezik még az igazi férfi, vagy csak városi legenda?

    A „Válás Rock and Roll” egy lendületes, humorral és öniróniával teli zenés „utazás” az újrakezdésről, a női szövetségről és a modern párkapcsolatok minden ismerős helyzetéről.

    Az est során felcsendülnek a ’80-as és ’90-es évek legnagyobb pop- és rockslágerei – többek között Queen, Europe, Roxette, Sade, Tina Turner, Wham!, Phil Collins és Guns N’ Roses dalai – hús-vér férfi élőzenekari kísérettel.

    Szereplők:
    Détár Enikő
    Ladinek Judit
    Fésűs Nelli

    Közreműködik: 4 fős zenekar

    Egy este, ahol a válás csak a kezdőakkord — a rock and roll pedig most indul igazán.

    Ajánló


    Az Én és a kisöcsém című operettből általában csak a címadó dalt szokás ismerni. Pedig ez az édes történet tele…

    Eleinte minden világos, ki kinek a kicsodája, ám közbeszól a kémia, meg egy tudálékos szexuálpszichológus..

    Frank Wildhorn-musical az Erkelben: érkezik a Szentpétervári Állami Zenés Komédia Színház előadása

    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016