• Program


    Boribon

    Boribon

    Korosztály: 3+
    Az előadás hossza: 45 perc
     több

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Utolsó előadás dátuma: 2025. január 11. szombat, 11:00

    Marék Veronika meséi alapján a szövegkönyvet írta: Szűcs Réka

    Léteznek a világban mackók minden mennyiségben: apró, gombszemű alvós plüssök, nagymamától örökölt kopott bundások, csacsi, öreg medvék, örökmozgó brummogók; sokfélék. Egy a közös bennük: ölelgetni, dédelgetni, szeretni való, lélekkel telített játékfigurák. Vagy inkább esendő, bájos gyermekek? Ki tudja. Ezek is, azok is. Miként Marék Veronika örökké szeretni való mackója, Boribon. Ismeritek őt? Persze. Hisz szinte mindannyiónk barátja volt kiskorában. Ott lakik a könyvespolcokon. De most, bámböri, bom-bom, kilép a könyvlapokról Annipannival és a többi barátjával együtt, hogy gyerekszoba illattal töltse be a Harlekin Bábszínház nézőterét.

    Az előadás a Boribon és Annipanni, Boribon autózik, Boribon és a hét lufi, Jó éjszakát, Annipanni és a Boribon cicája című mesék felhasználásával készült.

    Alkotók:

     

    Dramaturg, dalszövegek: Szabó Attila

    Zeneszerző: Zádori Szilárd

    Báb-, díszlet-, jelmeztervező: Csonka Erzsébet

    Asszisztens, ügyelő: Soó Gyöngyvér

    Rendező: Szűcs Réka

    Szereplők:

    Boribon, Sárga: Szabados Böbe

    Annipanni, Piros: Bábinszki Ágnes

    Hapci cica, Kék: Sóvári Csaba

    Továbbá: Nyuszi, Mókus, Cicák, Süni, Béka, Almafa

    Ajánlatunk


    A Fővárosi Nagycirkusz nyári műsorában egy kalandos időutazásra hívunk! Hunyjuk be szemünket és repüljünk vissza az időben száz évet! Az 1920-as évekbe érkezünk, egy fantasztikus évtizedbe! Ki ne akart volna akkor élni!? Ki ne akart volna egy stílusos puhakalapban kiszállni egy nyitott sportkocsiból és táncba szaladni, amikor megszólalt a swing, a jazz vagy a charleston?

    Budavári Palotakoncert 2025 – Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország Idén 11. alkalommal, augusztus 1-én és 2-án ismét megrendezésre kerül a Budavári Palotakoncert! A Budai Vár Oroszlános udvarának festői környezetében felcsendülnek a hazai és az egyetemes operettirodalom legnépszerűbb dallamai, legendás zeneszerzőink romantikus duettjei, varázslatos együttesei és vérpezsdítő táncai!

    1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.

    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016