• Program


    Csoportterápia
    3

    Csoportterápia

    Bolba Tamás - Szente Vajk - Galambos Attila: Csoportterápia - musical comedy a Veszprémi Petőfi Színház előadásában.

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Utolsó előadás dátuma: 2025. július 26. szombat, 20:30

    Vannak kihívások az életünkben. Jónéhány bennünk lakik, és maguktól nem akarnak távozni. Általában menet közben költöztek belénk, és jó lenne tőlük szabadulni még időben. Erre vannak is azért jó helyek, mondjuk a célzott terápiákon. És ott kiderül, hogy nem is vagyunk egyedül. Hiszen sok a kihívás, és sokan akarnak szabadulni. De hogyan? Hogyan, ha nem érkezik a segítség. Vagy már ott van, csak nem tudjuk, hol? Hogy honnan érkezik? Vagy közöttünk van, de maga is rászoruló? Váratlan pillanatok, eszmélések, humor és zene minden mennyiségben az esős csütörtök délutánon. Vígjáték rólunk, vágyakozó, eltévedt, szeretetéhes emberekről.

    A jogokat az Arany Kotta Szerzői Ügynökség közvetítette. www.aranykotta.hu

    Az előadást 14 éven felülieknek ajánljuk!

    Szereposztás:
    Jetti - Kardffy Aisha / Szederjesi Teodóra
    Ervin Iván - Rubóczki Márkó
    Trixi - Fejes Szandra
    Sziszi - Horváth Dániel
    Lajos - Keller Márton
    Natasa - Hirschl Laura

    Közreműködők:
    Díszlet- és jelmeztervező: Bátonyi György
    Koreográfus: Király Béla
    Zenéjét szerezte: Bolba Tamás
    A szövegkönyvet és a dalszövegeket írta: Szente Vajk és Galambos Attila
    Ügyelő: Szentmiklósi Ildikó
    Rendezőasszisztens: Kálmán Péter
    Súgó: Kelemen Olivér / Pongrácz Eszter

    Rendező: Forgács Péter Jászai Mari-díjas, Érdemes művész

    A Veszprémi Petőfi Színház előadása.

    --

    Esőnap: 2025. július 28., hétfő.

    Az előadás hossza 2 óra 30 perc, egy szünettel.

    Online bankkártyával, illetve OTP és MBH SZÉP-kártyával is megvásárolhatja jegyét.

    Jegyinformáció:
    I. szektor: A jegy tulajdonosa érkezési sorrendben választhatja ki ülőhelyét a színpadhoz közelebb eső sorokon belül, ahol bekészített párna várja.
    II. szektor: A jegy tulajdonosa érkezési sorrendben választhatja ki ülőhelyét a nézőtéren az I. szektor sorai mögött. Kedvezmények csak erre a jegytípusra vehetők igénybe.

    Ajánlatunk


    Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.

    A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.

    Ha egyetlen szóval kellene jellemezni Diana Krallt, az talán a szépség lehetne. Megjelenését, lemezeinek hangvételét és a zenéje által sugallt üzenetet egyaránt leírja.

    Ajánló


    A történet szerint egy kisfiú, Maugli, Sir Kán, a tigris támadása következtében elszakad a családjától és egy farkasfalka neveli fel.…

    Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!

    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016