• Program


    FRÖCCS Buda Lászlóval - Miért számít a külső?

    FRÖCCS Buda Lászlóval - Miért számít a külső?

    Interaktív lélekbúvárkodás. Szórakoztató szituációk kapcsolatainkról – a kigabalyodásban segít pszichológus szakértőnk, Dr. Buda László.
     more

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Last event date: Thursday, February 13 2020 7:00PM

    Sokszor mondjuk, hogy nem számít a külső, csak a belső értékek fontosak. Mennyire igaz ez? Egymásról külső benyomások alapján hozunk ítéletet? És saját magunkról? Mennyire tudjuk elfogadni a látványt, ha tükörbe nézünk. 

    A külső megjelenésünkkel azt közvetítjük, amit valóban szeretnénk sugározni? Miért számít, hogyan jelenünk meg egy randevún, egy céges rendezvényen, egy üzleti tárgyaláson? Ha lelkileg teljes elfogadással és megértéssel vagyunk magunk iránt, akkor a külsőnket nyugodtan elengedhetjük?

    Buda Lászlóval februárban körüljárjuk a saját testünkkel való külső és belső kapcsolatot. Miért sikerül, hogyan lehetséges jóban lenni magunkkal. Mikor nem sikerül elfogadni a testünket, és mit tehetünk, hogy jobb legyen a kapcsolat.

     

    A Fröccs című előadásban a Momentán Társulat mindennapi élethelyzetekre improvizál. A téma mindig más, de a módszer közös: jellegzetes szituációkat, életszerű jeleneteket játszunk a jól ismert problémák kapcsán, mindig az adott közönség ötletei alapján.

    Bemutatunk alternatív viselkedési formákat, végigjárjuk egy-egy helyzet különböző lehetséges kimeneteit. Követhetjük mindennapi hőseink útját a jövőbe, vagy éppen visszamehetünk a múltba, hogy felderítsük: mi az oka ismétlődő konfliktusaiknak, hol gyökereznek rosszul működő viselkedési mintáik.

    Az imprószínházi eszközök és a közönség ötletei, tapasztalatai minden este új darabot írnak. Célunk, hogy humorral, nyitottsággal és empátiával nézzünk rá problémáinkra.

    Egyedi recept a la Momentán: 1 deci pszichológia, 2 deci játék.

    Megnevettet és felszabadít. Néha kicsit fejbe vág, de már alig várod a következőt.

     

    Praktikus információk:

    Az előadás hossza: kb. két és fél óra (19:00-21:30), egy szünettel.

    A helyfoglalás érkezési sorrendben történik.

    A színháztermet negyed órával az előadás előtt nyitjuk.

    A színházi büfé az előadás előtt egy órával nyit.

     

    Várunk szeretettel!

     

    Our offer


    Pörgős vígjáték, ami egy percre sem engedi elkalandozni a nézőt.

    A Ringató foglalkozásokon megismertetjük a kisgyermekes családokkal a zenei nevelés lehetőségeit. Célunk, hogy a szülők és a gyerekek átéljék a közös éneklés és játék élményét.

    Suggestions


    Hot Jazz Band 40. – Gödöllő 2025. július 17. 20.30. Díszudvar, esőhelyszín Lovarda

    Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen…

    Warning! The basket time limit is about to expire!
    estimated time left:
    00:00

    item(s) in basket

    total:


    Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016