• program


    Hajdú Szabolcs: Ernelláék Farkaséknál

    Hajdú Szabolcs: Ernelláék Farkaséknál

    A darab két család életét mutatja be. Ernella és Eszter testvérek, akik teljesen más körülmények között élnek. Ernelláék, akik mindig úton vannak egy jobb élet reményében, most hazatérnek. Eszterék viszont próbálják fenntartani a stabilitást az életükben, amit most felborít testvére és családja beköltözése.

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Last event date: Mandag, 16. Maj 2022 19:00

    Hajdú Szabolcs: Ernelláék Farkaséknál

    SZFE IV. évfolyam prózai színész osztály vizsgaelőadása
    Osztályvezető tanár: Székely Kriszta

    “- Ne már...mi...nekünk ti vagytok a példa, és ha már ti is...akkor már nem tudom miben higgyek…”
    “- Hát higgy a saját családodban.”

    A darab két család életét mutatja be. Ernella és Eszter testvérek, akik teljesen más körülmények között élnek. Ernelláék, akik mindig úton vannak egy jobb élet reményében, most hazatérnek. Eszterék viszont próbálják fenntartani a stabilitást az életükben, amit most felborít testvére és családja beköltözése.  Mi történik akkor ha ez a két élet találkozik? Ha a régi sebek és a jelenlegi problémák felszínre kerülnek és elhallgatott titkok kiderülnek.

    Az előadást a IV. éves színművész osztály növendékei és további közreműködők adják elő. Hajdu Szabolcs filmjét és színdarabját Hargitai Iván rendezésében láthatjuk.

    SZEREPLŐK:
    FARKAS......... HENCZ ANDRÁS
    ESZTER......... BERÉNYI NÓRA
    BRÚNÓ.......... REZES DOMINIKA
    ALBERT.......... HEVESI LÁSZLÓ
    ERNELLA....... BIRÓ PANNA DOMINIKA
    LAURA........... MARI DOROTTYA

    LÁTVÁNYTERVEZŐ: MAGYARÓSI ÉVA
    KOREOGRÁFUS: BLASKÓ BORBÁLA
    RENDEZŐASSZISZTENS: KÁTAI ORSOLYA / ÉGETŐ FANNI
    RENDEZŐ?: HARGITAI IVÁN

    AZ ELŐADÁST 12 ÉVES KORTÓL AJÁNLJUK
    AZ ELŐADÁS IDŐTARTAMA 90 PERC, SZÜNET NÉLKÜL

    Aktuelt


    A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.

    Adam Meir Magyarországon született, Izraelben felnőtt amerikai színész. Nagyszámú sikeres filmes-televíziós és színházi szerep után, most először lesz látható magyarországi színpadon. p r e m i e r

    A Garden of Lights a 2025/26-os szezonban ismét egy csodás, kultikus mese varázslatos világába invitálja a látogatókat a budapesti Füvészkertbe. A különleges fény és multimédia-kiállítás idei témája nem más, mint az örök gyerek, Pán Péter története.

    PÅ PLAKATEN


    Egy spanyol kisvárosban eljegyzést tartanak: Mayor Mendoza, a helyi polgármester férjhez adja lányát, Catarinát José Riverához. Az esemény azonban váratlan…

    Seregi László / Szergej Prokofjev Rómeó és Júlia Balett három felvonásban

    Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
    tilbageværende tid
    00:00

    enhed(er) i kurven

    total:


    Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016