• program


    Hívásra szól a csönd

    Hívásra szól a csönd

    hangoskönyv ősbemutató Turczi István azonos című kötete alapján a Kaleidoszkóp VersFesztivál keretein belül.

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Last event date: Lørdag, 06. November 2021 17:00

    HÍVÁSRA SZÓL A CSÖND

    Közreműködik: Turczi István, Gerendás Péter és Lutter Imre

    25 év verseinek válogatását tartalmazza Turczi István Prima Primissima díjas költő 2004-ben, a Noran kiadó gondozásában megjelent kötete, amelynek szabadverseiből egy valódi esszenciát szerkesztett, majd mondott el stúdióban Lutter Imre Radnóti- és Bánffy-díjas előadóművész. A versek életre kelnek papírsírjukból, ahogy azt Kosztolányi is kívánja. Megtelnek érzésekkel, új gondolatokkal, zenei kísérettel, és 21. századi mementóként, hangoskönyv formájában, 25 év 25 verse tárul a hallgató elé. A beszélgetéssel kísért ősbemutatón Gerendás Péter Liszt-díjas zeneművész, dalszerző is közreműködik. A versek egy része versfilmes formában is életre kel, s megnézhető a YouTube-on, Lutter Imre csatornáján, míg a hangoskönyv megvásárolható az előadás helyszínén, ahol a szerző és az előadó dedikálja is.

    Aktuelt


    A 2001-ben alakult zenekar tagjai 8 éves intenzív pályafutás és számtalan sláger után a magyar zenei élet szerteágazó területein alkottak tovább. 

    A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.

    Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
    tilbageværende tid
    00:00

    enhed(er) i kurven

    total:


    Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016