• program


    Hófehérke

    Hófehérke

    Látványos, zenés, bábos játék – nem csak gyerekeknek.

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Last event date: Lørdag, 21. September 2024 15:00

     JACOB GRIMM – WILHELM GRIMM – SZÁNTÓ VIKTÓRIA: HÓFEHÉRKE

    Előadásunkban Hófehérke egy kamaszodó, gyönyörű lány, aki egyedül él gonosz Mostohájával: a jelen nehézségei elől játékba menekül, így eleveníti fel a múltat és keres magának biztonságot. Ám a szépséget megszállottan kergető Mostoha nem tűri, hogy Hófehérke napról napra tündöklőbb, így a fiatal lánynak menekülnie kell, ha kedves az élete.

    A félelmetes erdő mélyén nyugalomra lel a hét Törpe házában, de vajon rátalál-e az aprócska kunyhóban a könyörtelen Mostoha? A közismert, klasszikus mese újra mesélésé során a felnőtté válás és a szerelem ereje kerül fókuszba, miközben a színpadon a báb humora, a tánc eleganciája és a bravúros színészi játék teremt üdítő harmóniát.

    Író, dramaturg: Szántó Viktória
    Zeneszerző: Nyitrai László
    Tervező: Miareczky Edit
    Koreográfus: Fosztó András
    Rendező: Érsek-Csanádi Gyöngyi

    Játsszák: Baranyai Anita, Nizsai Dániel, Kőszegi Mari

    Ajánlott korosztály: 5 éves kortól

    Aktuelt


    Kipling története nem csupán egy kedves mese. A felszínen túl valójában igen mélyre nyúló, több társadalmi kérdést és önismeretet feszegető alkotás.

    Jean Sibelius: Hat dal – Sydämeni laulu (Szívem dala), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: 103. (Esz-dúr, „Üstdobpergés”) szimfónia, Hob. I:103 Jean Sibelius: 2. (D-dúr) szimfónia, Op. 43

    PÅ PLAKATEN


    A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!

    Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
    tilbageværende tid
    00:00

    enhed(er) i kurven

    total:


    Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016