• Program


    Kevefeszt 21 - Országos Nemzetiségi Kulturális Fesztivál és Gasztronómiai Napok - Napijegy

    Kevefeszt 21 - Országos Nemzetiségi Kulturális Fesztivál és Gasztronómiai Napok - Napijegy

    Kedves látogatók! Nagy szeretettel várunk mindenkit a Kevefeszt 21 Országos Nemzetiségi Kulturális Fesztivál és Gasztronómiai Napokra július 9-11-én Ráckevén, a Szegedi Kis István sétányon!
     több

    Bor, mámor, Ráckeve

    Kedves látogatók! Nagy szeretettel várunk mindenkit a Kevefeszt 21 Országos Nemzetiségi Kulturális Fesztivál és Gasztronómiai Napokra július 9-11-én Ráckevén, a Szegedi Kis István sétányon!
    Fellép Mága Zoltán, Herczku Ágnes, Rusz Milán, Básits Branka…színes programok a Magyarországon élő 13 nemzetiség műsoraival, zenekarok, együttesek, koncertek, gyermekelőadások!
    Ínycsiklandozó ételek, nemzetiségi specialitások, neves pincészetek hazánk minden tájáról!

    A napi -és kétnapos jegy 500 Ft értékű kupont tartalmaz, mely a büfében levásárolható.

    Július 10. szombat:

    10:30 Megnyitó
    11:00 Talléros együttes – román, cigány, szlovák muzsika
    11:30 Frank Ildikó – Holle anyó c. előadás gyerekeknek, felnőtteknek
    12:30 Csibaj Banda- SZLOVÁK dallamok
    13:00 Méhkeréki Hagyományáért és Kultúrájáért egyesület és a Kovács Zenekar
    13:30 a ráckevei Kéve, Rőzse Néptáncegyüttesek és a tárnoki Bara zenekar
    14:00 TRakija Zenekar
    15:00 Bernát Ferenc ukrán gitárművész előadása
    16:00 Cinka Panna Cigány Színház - CSÖRGŐKEZŰ, VÖDÖRJÁRÓ, DOBHASÚ ZENÉS INTERAKTÍV GYERMEK ÉS IFJÚSÁGI SZÍNDARAB
    18:00 Haraszti Fiatal Svábok Egyesülete és a Haraster Dorfmosik Zenekar
    19:00 Branka: Én Csépem c. koncertje
    20:00 pomázi Opánke Szerb Hagyományőrző Együttes műsora
    21:00 SZERB TÁNCHÁZ

    Július 11. vasárnap

    11:00 Ruszin Kulturális Egyesület zenés táncos műsora

    12:00 POLONEZ Néptáncegyüttes

    12:30 Lusnakar Zenekar- tradicionális örmény zene

    13:30 Biseri Drave Tamburazenekar HORVÁT dallamok

    14:30 Caraván Cigány Gyermekszínház – Banyamesék

    15:30 Spajsni – flajsni Zenekar SZLOVÉN dallamok

    16:30 Eleki Román Hagyományőrző Együttes és a Téglás Zenekar

    18:00 Rusz Milán és Bálint Zsolt: Európa harmóni(k)ában FOLKUTAZÁS

    19:00 Herczku Ágnes koncert – SZLOVÁK, HORVÁT ÉS BOLGÁR dallamok

    20:00 "HELIDONAKI" Görög Hagyományőrző Gyermek- és Ifjúsági Táncegyüttes és a Mydros Zenekar műsora

    20:30 GÖRÖG TÁNCHÁZ

    Ínycsiklandozó ételek, nemzetiségi specialitások, neves pincészetek hazánk minden tájáról!

    A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

     
     

    A rendezvény a hatályos járványügyi intézkedéseknek megfelelően látogatható.

    Ajánló


    Szent László a monda szerint Szög nevű lova patkójának nyomán vizet fakasztott a…

    Geszti Péter, Kozma Orsi, Váczi Eszter, Behumi Dóri, Dés László és az eredeti…



    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016