• Program


    Aktuális előadások



    Fenyő Miklós gondolt egy nagyot!

    Bűvös napszemüvegéből előhúzott egy nagyzenekart, hogy a kirobbanó sikerű, szülinapi Erkel Színházi koncert után, az ország különböző pontjain is meglepje rajongóit.

    A meglepetés igen csak ütősre sikeredett, egész pontosan fúvósra. Hiszen mi is lenne különlegesebb egy fantasztikus hangzású, 17 tagú Big Bandnél.

    Legnépszerűbb slágereit, bravúros új hangszerelésben, ezúttal swing stílusban hallhatja a közönség, mégpedig a Budapest Jazz Orchestra kiséretében.

    A 25 éves Budapest Jazz Orchestra Magyarország legnépszerűbb big band-je. A tradicionális 5 szaxofon, 4 harsona, 4 trombita, gitár, zongora, bőgő, dob felállással működő együttes a legjobb választás ehhez a zenei világhoz.

    A Fenyő slágerek swing köntösbe bújtatása, az ehhez tartozó csillogó, villogó színpadi képi világ valóban egyedi élményt ígér. 

    A Budapest Jazz Orchestra zenei kísérete visszarepít bennünket a XX. század egyik jellegzetes zenei korszakába. Rock and roll, rockabilly, boogie woogie, és a swing dinamikus forgataga, a mindenki által ismert dalok úgy, ahogy azokat még sohasem hallottuk.

    Az AdvenTurné estéin, Pécs, Szombathely és Debrecen közönsége valóban egyedülálló, exkluzív koncerteknek lehet részese, melyet a zenei stílusok egyvelege tesz igazán speciálissá, felejthetetlenné.

    A rajongók megszokott, kedvenc szlogenjére, vagyis a Fenyő nélkül nincs karácsonyra, ezúttal így mondjunk Áment: Fenyő nélkül nincs Advent!

    Ajánló


    2010-ben pár fiatal zenekart alapít Budapesten. Az első kitűzött cél, egy koncertanyag összehozása, amivel színpadra lehet állni. Amint ez megvan,…

    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016