• Program


    Szeretetkert - Eger

    Szeretetkert - Eger

    A Patáliától a Szeretetkertig
    A társas-játékban a közönség is aktív részesévé válhat párkapcsolatainkról szóló forgatókönyvek alakulásának.

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Last event date: Tuesday, May 14 2024 7:00PM

     Szokásos zsákutcák kelnek életre, és az improvizációs jelenetek segítségével, görbetükrön keresztül sírva-nevetve láthatunk rá önmagunkra.

    Célunk: közösen alkotva, játszva, nevetve, szórakozva tanulni magunkat, egymást.

    Játékos „Pár-tan” elevenedik meg, az iskolapad helyett az élet tanítómesterétől.

    Hogyan űzzük ki magunkat a szerelem paradicsomi állapotából?

    Miért nem tudjuk megőrizni a közelséget, az inspirációt, az intimitást?

    Miért végződik a házasságok csaknem fele válással?

    Hogyan, miért veszítjük el egymást?

    Mi történik velünk, és bennünk ezen az úton?

    Mit rontunk el, miközben mindannyian a feltétel nélküli szeretet, elfogadás megtapasztalására vágyunk? Hogyan építünk torlaszt, falakat játszmáinkból?

    Mit kellene megtanulnunk, hogy esélyt adjunk önmagunknak és a kapcsolatunknak?

    A kapcsolat maga is olyan mint egy kis élőlény.

    A szerelemben megszülető első gyermek maga a kapcsolat. Ahelyett, hogy gondoznánk, ápolnánk, hogy virágzó „szeretetkertben” éljünk, mit is teszünk vele?

    Hogyan változzunk, változtassunk, hogy a szerelmet, annak energiáját, s az abban kialakuló szeretetet tartósan megőrizzük?

    Ezekre a kérdésekre keressük a választ az est folyamán, amikoris mindannyiunk számára ismert, hétköznapi élethelyzetek elevenednek meg.

    Szerző és rendező: az életünk, mi magunk.

    Our offer


    A Rómeó és Júlia musical Tokajban! Különleges, a Fesztiválkatlan sajátosságait kihasználó, érzelmekben és látványban gazdag produkciót láthatnak 2025. augusztus 23-án.

    Suggestions


    1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem…

    A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!

    Warning! The basket time limit is about to expire!
    estimated time left:
    00:00

    item(s) in basket

    total:


    Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016