• Program


    Terror
    7

    Terror

    Mielőtt megkezdjük a tárgyalást, arra kérem önöket, hogy mindent felejtsenek el, amit erről az esetről olvastak vagy hallottak. Valóban mindent. Kizárólag önök kapták meg a jogot, hogy itt ítélkezzenek, önök az esküdtek, a laikus bírák, akik ma Lars Koch vádlott felett törvényt ülnek.

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Utolsó előadás dátuma: 2025. május 23. péntek, 19:00

    Ferdinand von Schirach - Terror
    Fordította: Jónás Péter

    2021. május 26-án 20 óra 21 perckor a vádlott egy levegő-levegő típusú irányított repülő lövedékkel lelőtte a német Lufthansa repülőtársaság egy személyszállító repülőgépét, és ezzel megölte a repülőn tartózkodó 164 embert.

    Mielőtt megkezdjük a tárgyalást, arra kérem önöket, hogy mindent felejtsenek el, amit erről az esetről olvastak vagy hallottak. Valóban mindent. Kizárólag önök kapták meg a jogot, hogy itt ítélkezzenek, önök az esküdtek, a laikus bírák, akik ma Lars Koch vádlott felett törvényt ülnek. A törvény felruházza önöket azzal a hatalommal, hogy egy ember sorsáról döntsenek.
    Kérem, vegyék ezt a felelősséget komolyan. Kizárólag afelett fognak ítélkezni, ami itt a tárgyaláson elhangzik. Ítélkezzenek tehát nyugodtan és higgadtan. És mindenekelőtt: gondoljanak arra, hogy önök előtt egy ember ül. Ugyanazok az álmai, mint önöknek, ugyanazok a szükségletei, boldogságra törekszik, mint önök. Maradjanak ezért az ítélethozatalkor önök is emberek.

    Az ítéletet, amit hoznak, azonnal ki fogjuk hirdetni. Tehát önök egyedül szabják meg ennek az eljárásnak a kimenetelét.

    Az előadás a GUSTAV KIEPENHEUER Bühnenvertrieb, Berlin és a MAYER-SZILÁGYI Színházi Ügynökség, Budapest engedélyével jött létre.

    Szereplők
    Bírósági elnök................................... MAGYAR ÉVA
    Lars Koch, vádlott............................. KOLTAI-NAGY BALÁZS
    Biegler, védő..................................... VARGA-HUSZTI MÁTÉ
    Nelson, államügyésznő..................... MÄRCZ FRUZSINA
    Christian Lauterbach......................... SIPOS IMRE
    Franziska Meiser............................... DANYI JUDIT
    Jegyzőkönyvvezető.......................... KERTÉSZ KATA
    Teremőr.............................................KONYÁRI TAMÁS

    Alkotók
    Rendező - CSEKE PÉTER
    Dramaturg - TÓTH KATA
    Látványtervező - GYARMATI DÓRA
    Zeneszerző - SZEGVÁRI JÚLIA
    Súgó - BA ÉVA
    Ügyelő - STOLZ DÁVID
    Rendezőasszisztens - KONYÁRI TAMÁS

    Ajánlatunk


    A @LL3t4rgIA alkotóinak új előadása, a 4-6 a mai magyar fiatalok kilátásait vizsgálja az érettségi utáni időszakban. A produkció nemzeti és polgári ünnepeinken keresztül bontja ki kérdésfelvetéseit, és arra tesz kísérletet, hogy egy mai fiatal felnőtt nézőpontjából értelmezze: mit jelent ma magyarnak lenni. A helyszín a budapesti Nagykörút ikonikus pontja, a 4es6os kocsma, amely egyszerre kiindulópont és érkezési hely – akárcsak a várost átszelő villamos.

    A Budapest Bár zenekar ezúttal Behumi Dórival, Kollár-Klemencz Lászlóval, Lovasi Andrással, Mező Misivel, Tóth Verával, Schoblocher Barbarával és Kiss Tibivel érkezik a Margitsziget színpadára!

    A MESEMONDÓ egy különleges zenei utazás lesz Caramel-lel, aki idén visszatér Margitszigetre. esőnap: július 15.

    Ajánló


    A Broadwayről hazánkba érkezett HAIR című musical hosszú történelemmel bír és rengeteg fontos társadalmi kérdésben mond véleményt.

    A drámaiságában is szórakoztató előadás megtörtént eseményeket dolgoz fel. Az előadás hossza: 2 óra 30 perc 1 szünettel

    Az előadásban megidézett kor egybeesik A hattyúk tava ősbemutatójának idejével (1877). Ugyanakkor a XIX. század második fele az elburjánzó elmegyógyintézetek,…

    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016