• Program


    The Anahit

    The Anahit

    Az idei évben Petőfi Zenei Díjra is jelölt The Anahit zenekar akusztikus trió felállásban hozza el dalait Esernyősbe.

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Utolsó előadás dátuma: 2022. szeptember 29. csütörtök, 19:00

    The Anahit - Akusztik trió koncert

    Az ironikus popot játszó formáció dalszövegei pillanatnyi érzelmi állapotok, élethelyzetek lenyomatai - olykor húsbavágóan mélyek, máskor viccesek és ironikusak - azt üzenik: mindannyian voltunk már hasonló helyzetben, senki sincs egyedül.

    A zenéjükre korábban jellemző melankóliát maguk mögött hagyva a tavalyi évben vidámabb, poposabb dalokkal örvendeztették meg a rajongókat, mostani koncertjükre elhozzák a régi nagy kedvencek és az új szerzemények akusztikus átiratait is. Tavaly októberig jellemzően angol nyelven írták dalaikat, azonban év vége óta három magyar nyelvű single-jük is megjelent.

    Zenéjüket a hazai és külföldi rádiók is játszák, írtak dalokat a brit dalszerző és producer anatuval, “I want your ice cream” című dalukon pedig az ötszörös Grammy-díjas producerrel, Steve Dub-bal dolgoztak együtt.

    Koncerteztek már Londonban, Varsóban, de felléptek a Halott Pénz, a Follow The Flow valamint a Margaret Island előzenekaraként is.

    Ajánlatunk


    “Tündérkirálynő légy a párom” Huszka 150 / Jókai 200 / Strauss 200 Operett gálaműsor a Gödöllői Szimfonikus Zenekar és sztárvendégei előadásában 2025. július 15-én kedden 20 órakor a Gödöllői Királyi Kastély Díszudvarán (esőnap: július 16., szerda 20 óra)

    A Piero Barone, Ignazio Boschetto és Gianluca Ginoble alkotta IL VOLO, egy felejthetetlen koncerttel tér vissza Budapestre, hogy újra elvarázsolja a magyar közönséget az MVM Dome színpadán, 2025. november 14-én. Ez a koncert garantáltan felejthetetlen élményt nyújt minden korosztály számára.

    Az ország egyik legismertebb rockzenekara az EDDA Művek 2025. július 5-én Gárdonyban, a Surfcampingben lép fel!

    Ajánló


    Rostand Cyrano-jából Martin Crimp brit drámaíró írt szabad adaptációt, amelynek ősbemutatóját James McAvoy-jal a főszerepben a londoni Playhouse Theatre-ben tartották…

    Dumas-Szomor-Pozsgai: Monte Cristo grófja musical 2 részben A Békéscsabai Jókai Színház előadásában.

    Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
    becsült lejárati idő:
    00:00

    tétel a kosárban

    összesen:


    Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016