• program


    Vincze Lilla - Paroles, paroles...

    Vincze Lilla - Paroles, paroles...

    Francia sanzon és filmzenei est

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Last event date: Fredag, 25. April 2025 19:30

    A Paroles, paroles… utazásra invitálja a közönséget, amely során Vincze Lilla minden dallamot és szöveget új értelemmel tölt meg művészetével. A koncerten Edith Piaf, Dalila és Alain Delon dalait énekli, a párizsi Montmarte hangulatát felidézve.  A francia és magyar sanzonok mellett olyan filmzenék is felcsendülnek, mint Zeffirelli: Rómeó és Júlia filmjének betétdala, továbbá az Álom luxuskivitelben legendás Moon River-e. Jason Kouchak zongora-ének kíséretével szólal meg duettben a Csillag születik és Morricone Nella fantasy-ja.

    Vincze Lilla teljes munkásságában a zene, a szív és a lélek harmóniáját tolmácsolja. Több mint három évtizede járja saját zenei útját szabadon, elvárásoktól mentesen, a poptól a klasszikus rockon át a crossover műfajáig.

    Jason Kouchak francia származású, Londonban élő zongoraművész, énekes és zeneszerző. Zenéjében a francia és orosz hagyományokat ötvözi modern elemekkel, így hoz létre egyedi hangzásvilágot. Játéka és lírai éneke tökéletesen illik a sanzonok világához, amelyet rendkívüli érzékenységgel tolmácsol.

    Vendégművész/Sztárvendég: Jason Kouchak: zongora, ének

    Előadók/közreműködők:
    Vincze Lilla: ének, akusztikus gitár
    Hole Anna: fuvola
    Dömény Krisztián: zitherlooper
    Hegedűs Szabolcs: zongora
    Kosztin László: akusztikus gitár
    Prommer Patrik: ütősök

    Időtartam: 90 perc szünet nélkül

    Aktuelt


    Camille Saint-Saëns: 3. (h-moll) hegedűverseny, Op. 61 Pjotr Csajkovszkij: Manfréd-szimfónia, Op. 58

    „Egy mindenkiért – mindenki egyért!” - ki ne ismerné Athos, Porthos, Aramis és az ifjú D’Artagnan történetét? A muskétások kalandjai azonban most vadonatúj feldolgozásban ragadják magukkal a közönséget a Szegedi Szabadtéri Játékok következő, saját produkciójában.

    PÅ PLAKATEN


    zenés családi roadmovie 10-től 100 éves korig

    Műsor: Robert Schumann: 3. (Esz-dúr, „Rajnai”) szimfónia, Op. 97 Richard Wagner: A walkür – Wotan búcsúja és tűzvarázs




    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016