• program


    Csárdáskirálynő
    4

    Csárdáskirálynő

    A Csárdáskirálynő Kálmán Imre legnépszerűbb és legtöbbet játszott operettje. Több mint 100 évvel ezelőtt mutatták be, de azóta a világ szinte minden pontján énekelték már az operett dallamait.  Læs mere

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Last event date: Lørdag, 05. April 2025 19:00

    Vereczky Szilvia, sanzonett: Simon Boglárka

    Edvin: Jenei Gábor

    Cecília: Kállay Bori Érdemes Művész

    Leopold Mária, Lippert-Weilersheim hercege: Kokas László

    Miska, főpincér: Szirtes Gábor

    Kaucsiánó Bonifác gróf: Czető Roland

    Stázi, komtess: Fritz Éva

    Kerekes Ferkó: Gyurity István

    Rohnsdorf tábornok: Bozsó József

    Rendező: Bozsó József

    A Csárdáskirálynő Kálmán Imre legnépszerűbb és legtöbbet játszott operettje. Több mint 100 évvel ezelőtt mutatták be, de azóta a világ szinte minden pontján énekelték már az operett dallamait. 

    A történet fő szerelmi szálában Edvin herceg rajong Szilviáért, a pesti orfeum primadonnájáért, de a társadalmi különbség elválasztja őket, a család ellenzi ezt a kapcsolatot, s mást jelöl ki a számára arának. Az eljegyzés mégis balul sül el, hiszen Stázi sem rajong a frigyért. Az igazi bonyodalmak csak ezután kezdődnek. A Csárdáskirálynő dallamai slágerei lettek, mint „A lányok, a lányok, a lányok angyalok...”, a „Jaj, cica, eszem azt a csöpp kis szád...”, vagy az „Álom, álom, édes álom...”

    Aktuelt


    A Dreamworks Animation mozifilmje és William Steig könyve alapján 2025. augusztus 1., péntek 20:00 (esőnap: augusztus 3.) 2025. augusztus 2., szombat 20:00 (esőnap: augusztus 4.) Műsoridő: kb. 180 perc (1 szünettel)

    A 100 Tagú Cigányzenekar a világ legnagyobb és leghíresebb cigányzenekara 2025-ben ünnepli alakulásának 40 éves jubileumát!

    „Mindennap végig fogja nézni, hogy én nem szmokingban eszem a vacsorát, hanem ingujjban. És a libasülthöz hagymát eszek. Mindenhez. A hagymához is hagymát eszek. A halat pedig késsel fogom enni. Két késsel.”

    PÅ PLAKATEN


    Megérkezett a Margitszigeti Színház nagyszabású saját fejlesztésű sorozatának harmadik produkciója ismét, ismert és kedvelt sztártáncosok közreműködésével. (esőnap: augusztus 15.)

    A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít…

    Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
    tilbageværende tid
    00:00

    enhed(er) i kurven

    total:


    Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016