• program


    Vad Fruttik - Elválaszt – egyszer és megismételhetetlenül
    2

    Vad Fruttik - Elválaszt – egyszer és megismételhetetlenül

    Az este során a teljes egészében előadott friss LP mellett olyan régebbi számok is megszólalnak majd, amelyek tökéletesen illeszkednek az Elválaszt komplex és érzékeny világába.

    Nincs aktuális előadás

    Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

    Last event date: Fredag, 21. April 2023 20:00

    Vad Fruttik
    Elválaszt – egyszer és megismételhetetlenül

    Az ország egyik legnépszerűbb zenekara, a Vad Fruttik hosszú idő után, 2022 decemberében jelentkezett nyolcadik, sokak szerint történetének legérzékenyebb és legbátrabb stúdióalbumával. Likó Marcellék új felállásban vágnak neki a 2023-as évnek, a Müpába pedig egy egyszeri és megismételhetetlen koncerttel érkeznek, hiszen elejétől a végéig eljátsszák az Elválaszt című új lemezt. Mindez azért fontos, mert a friss album dalai közül csak néhány kerül be a Fruttik klub- és fesztiválprogramjába, a Müpában viszont az Elválaszt összes szerzeményét meghallgathatja a közönség.

    A Vad Fruttik a kétezres évek közepétől Magyarország egyik vezető alterock zenekara, amely a 2010-es években is sorra hozta ki a sikeres lemezeket, és az egész országban nagy népszerűségnek örvend. A 2018-as Szabad vagy album óta azonban egészen 2022 decemberéig nem jelentkezett új nagylemezzel, az Elválaszt című nyolcadik kiadvány viszont minden várakozást felülmúlt, hiszen egy sokszínű, számos vonatkozásban meglepő, bátor megszólalású, érzékeny hangszerelésű anyag lett, amelynek az elektronikus zenétől a kortárs kamarazenén át a posztmetálig otthonos iamyank volt a producere. A lemez megjelenése előtt a zenekar tagsága is átalakult, Likó Marcell frontember-énekes-gitáros és Kerekes Gergely gitáros mellé tapasztalt zenészek érkeztek: iamyank billentyűs hangszereken, az ország egyik vezető hangmérnökeként is ismert Dexter basszusgitáron, és az elektronika világából érkező, Ficture néven is alkotó Tokár Gábor dobon. Az este során tehát teljes egészében előadott friss LP mellett olyan régebbi számok is megszólalnak majd, amelyek tökéletesen illeszkednek az Elválaszt komplex és érzékeny világába.

    Vad Fruttik:
    ének, gitár - Likó Marcell
    gitár - Kerekes Gergely
    basszusgitár - Dexter
    billentyűk, elektronika - iamyank
    dobok - Tokár Gábor

    Rendező: Müpa

    Aktuelt


    Az évad hamisítatlan presztízsprodukciójának ígérkezik az új Trisztán és Izolda: Yannick Nèzet-Séguin főzeneigazgatói vezényletével, valamint Lise Davidsen és Michael Spyres kettős címszereplésével.

    Vezényel: Dinyés Soma, Szűcs Magdaléna, Vargáné Körber Katalin Közreműködik a Magyar Rádió Gyermekkórusának Palánták kórusa és Ifjúsági Vegyeskar

    Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

    PÅ PLAKATEN


    Zenés válóok két részben – magyar slágerekkel a ’60-as évektől napjainkig

    A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test,…

    A MAGYAR TÁNCMŰVÉSZETI EGYETEM ELŐKÉSZÍTŐ BALETT STÚDIÓJÁNAK ELŐADÁSA

    Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
    tilbageværende tid
    00:00

    enhed(er) i kurven

    total:


    Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.





    © Minden jog fenntartva - MusicalInfo.hu 2006-2016